Otec Standy (Jan Tříska) v rozhovoru se svým synem (Jiří Macháček) Zleva: Andrea (Kristina Lukešová) a Martina (Isabela Bencová) sledují Standu a Ondřeje. Zleva: Standa (Jiří Macháček) a Ondřej (Marek Taclík) si zkoušejí převleky.
Zleva: Standa (Jiří Macháček) a Ondřej (Marek Taclík) si zkoušejí převleky. Zleva: Standa (Jiří Macháček) a Ondřej (Marek Taclík) si zkoušejí převleky. Otec Standy (Jan Tříska) si fotí Standu (Jiří Macháček) a Ondřeje (Marek Taclík) v kostýmech.
Ondřej (Marek Taclík) je zpovídán Janem (David Matásek). Ondřej (Marek Taclík) zavřený v mrazáku. Redaktorka (Tatiana Vilhelmová) při rozhovoru s moderátorem – otcem Martiny (Vladimír Dlouhý).
Moderátor – otec Martiny (Vladimír Dlouhý) vede rozhovor s redaktorkou (Tatiana Vilhelmová). Moderátor – otec Martiny (Vladimír Dlouhý) vede rozhovor s redaktorkou (Tatiana Vilhelmová). Moderátor – otec Martiny (Vladimír Dlouhý) uvádí televizní pořad Načapám tě!
Ondřej (Marek Taclík) vyhazuje z auta moderátora – otce Martiny (Vladimír Dlouhý) Moderátor – otec Martiny (Vladimír Dlouhý) se dívá za svým ukradeným autem, které odjíždí. Ondřej (Marek Taclík) se po výskoku z auta skrývá za keřem.
Zleva: Ondřej (Marek Taclík) a Standa (Jiří Macháček) rozbíjejí pouta, které jim nasadil zloděj. Zdeněk (Ivan Trojan) se holí před svým „velkým“ večerem. Zdeněk (Ivan Trojan) se holí před svým „velkým“ večerem.
Zdeněk (Ivan Trojan) před vitrínou s historickým podnosem. Zleva: Jan (David Matásek) a Standa (Jiří Macháček) poslouchají Zdenka (Ivan Trojan) v jeho kanceláři. Sandra (Klára Pollertová-Trojanová) na návštěvě u svého bratra psychologa (Martin Myšička).
Nikolka (Sára Voříšková) při rozhovoru se svým strýcem – psychologem (Martin Myšička). Bratr Sandry – psycholog (Martin Myšička) při rozhovoru se svou sestrou (Klára Pollertová-Trojanová). Standa (Jiří Macháček) stojí na kamenném zábradlí přehrady.
Standa (Jiří Macháček) stojící na kamenném zábradlí přehrady. Zhroucený Ondřej (Marek Taclík). Fotografie z natáčení